dentacentrum.cz

DENTA stomatologické centrum bylo založeno v roce 2011. Zabývá se poskytováním veškerých stomatologických výkonů vyjma ortodoncie.
Naši specializací je implantologie a mikroskopická stomatologie.

Stomatologie je obor, který se, jako každé jiné odvětví medicíny, neobejde bez moderních technologií a postupů. Náš tým se snaží jít s dobou a přizpůsobovat péči standardům soudobé světové stomatologie.

Mezi vybavení naší ordinace patří i dva operační mikroskopy, které umožňují Váš zub při práci až 30x zvětšit. Pak můžeme při ošetření dosáhnout výjimečné přesnosti, např. odstranit ze zubu jen jeho postižené části, které to opravdu potřebují. Operační mikroskop nám dovolí precizně pracovat i v místech, kde to dříve bylo nemyslitelné, např. v hloubi zubních kanálků.

Všichni naší lékaři se o stomatologii intenzivně zajímají, mají ji jako koníček a životní náplň, ne pouze jako zaměstnání.

Klademe velký důraz na prevenci. Platí, že čistý zub nikdy neonemocní. Pokud máte perfektní ústní hygienu, problémy s chrupem a dásněmi se Vám vyhnou mílovými kroky. Toto „umění“ Vás však musí naučit někdo, kdo jej opravdu ovládá. Na výuce dentální hygieny si zakládáme. Tato dovednost se předává při individuálním praktickém nácviku, nelze se ji naučit z instruktážních videí či letáků. Jen tak se často omílané tvrzení o zdravých zubech po celý život stává pravdou.

Naší vizí je nebýt „opraváři zubů“, ale profesionály, kteří se u svých pacientů problémům snaží především PŘEDCHÁZET.